Strona główna Reklama

Reklama

Reklama w serwisie

Portal parentingowy dzieciakizklasa.pl to serwis poświęcony dzieciom, aczkolwiek skierowany jest do rodziców. Znajdują tu oni katalog firm oraz porady podzielone na odpowiednie kategorie wiekowe. Serwis prezentuje również wydarzenia przeznaczone dla dzieci w całej Polsce. Poza poradami i wydarzeniami można tu znaleźć katalog usług i produktów podzielony wg kategorii i regionu. Zachęcamy do zapoznania się z możliwością reklamy na łamach naszego serwisu. Szczegółowy cennik odnośnie pakietów reklamowych można znaleźć na stronie http://www.dzieciakizklasa.pl/katalog/reklama/cennik/

Reklama banerowa

Ogólne

Reklamy banerowe sprzedawane są na określony czas. Dzieciakizklasa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam. Zleceniodawca zobowiązany jest do zapewnienia, że treść reklamy jest zgodna z przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.
Dzieciakizklasa.pl zastrzega sobie możliwość specjalnego oznaczenia emitowanej reklamy przy użyciu słów: „reklama”, „ogłoszenie reklamowe”. Dzieciakizklasa.pl w zakresie reklamy banerowej nie świadczy usług na rzecz konsumentów.

Parametry, wymogi techniczne

- wielkość do 60 kB;

-format: GIF, FLASH

Gotowy baner musi być dostarczony na 3 dni robocze przed emisją baneru. Natomiast w przypadku przygotowania baneru przez portal materiały muszą być dostarczone na 4 dni robocze przed emisją baneru (do materiałów musi być dostarczony szczegółowy scenariusz). Baner powinien zawierać maksymalnie 4 klatki kluczowe, istnieje możliwość zwiększenia liczby klatek po konsultacji z osobą przyjmującą zlecenie.  Reklamodawca zobowiązuje się do podesłanie osobno adresu www, na który baner ma przekierowywać. Przesłana reklama nie może odczytywać ani zmieniać cookie, zabronione jest też używanie skryptów śledzących interakcję użytkownika. Nie może też powodować występowania błędów czy ostrzeżeń podczas serwowania. Baner nie może zawierać odwołań zewnętrznych (np. ściągać dodatkowych elementów animacji). Plik SWF nie może być zabezpieczony przed debugowaniem.

Rodzaje banerów

W ramach emisji dostępne są poniższe rozmiary banerów:

720 x 90

468 x 60

300 x 250

250 x 250

200 x 200

160 x 600

120 x 600

Kolorowa tapeta

Graficzna, nasycona kolorami forma reklamy, wyświetlana w tle przeglądanej strony. Po kliknięciu w dowolne pole tapety następuje przekierowanie na stronę internetową Klienta. W czasie emisji kolorowej tapety użytkownik ma stały kontakt z reklamą firmy co skutecznie buduje jej wizerunek.

Wymagania techniczne docelowej grafiki
 1. Waga (100 kB), szerokość i wysokość grafiki dowolna.
 2. Format grafiki: JPG. Grafika powinna być przygotowana jako całość w jednym pliku.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany w serwisie dzieciakizklasa.pl to bardzo skuteczna i nieinwazyjna forma promocji, stanowiąca połączenie reklamy i public relations. Profesjonalnie przygotowany artykuł ekspercki może zbudować lub wzmocnić Państwa markę, co przełoży się na sprzedaż oferowanych produktów i usług. Informacje o artykule sponsorowanym:

 • artykuł sponsorowany może być napisany przez redaktorów dzieciakizklasa.pl lub przez Klienta
 • artykuł może zawierać od 1800 do 5000 znaków włącznie ze spacjami
 • istnieje możliwość zamieszczenia w artykule maksymalnie 3 linków kierujących do strony www Klienta lub aktywnych linków kierujących do ulotek, folderów i innych matriałow reklamowych przygotowanych w formacie PDF
 • w artykule zamieszczamy zdjęcia dostarczone przez Klienta w ilości 1-4
 • artykuł sponsorowany jest oznaczony za pomocą zapisu: „artykuł sponsorowany”
 • w artykule sponsorowanym umieszczamy słowa i frazy kluczowe, tzw. tagi, dzięki czemu osoby poszukujące informacji o konkretnych usługach i produktach z łatwością znajdą Państwa ofertę.

 

W celu wzmocnienia przekazu reklamowego proponujemy:

 • umieszczenie filmu w artykule sponsorowanym
 • umieszczenie ankiety w artykule sponsorowanym
 • artykuł sponsorowany w formie wywiadu przeprowadzonego przez dziennikarza portalu

Kontakt w sprawie reklamy

Jak wypromować firmę oraz wzmocnić jej pozycję? Jak w skuteczny sposób pozyskać nowych klientów i utrzymać obecnych? Z chęcią podpowiemy.

ZADZWOŃ: 504 085 585

NAPISZ: reklama(at)dzieciakizklasa.pl