Strona główna Redakcja

Redakcja

Mama, żona, psycholog i redaktorka portali dla mam. Spełniona zawodowo dzięki miłości do pisania i solidnej praktyce, o której odbycie dba pewien rezolutny trzylatek. W krótkim czasie „tylko dla siebie” mierzy swoje siły w wielu internetowych konkursach.
Redaktor naczelna, ale przede wszystkim spełniona Mama cudownej pięciolatki. Ceni upartość, niezależność i doświadczenie. Dla niej koniec jest początkiem. Nie znosi półśrodków i głęboko wierzy, że dobro i zło powracają podwójnie. Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Z zamiłowania i zawodu polonista oraz logopeda. Miłośniczka książek, filmów i seriali. Wieczna poszukiwaczka. Otwarta na tych, którzy mają coś interesującego do powiedzenia. Optymistka z domieszką realistki, realistka z domieszką optymistki.
Radca prawny, prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego Katarzyna Rams-Stypka, specjalista m. in. w zakresie prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Prywatnie - Mama małej Natalki.
Absolwentka Uniwersytetu, mama dwójki cudownych maluchów. Pasjonatka literatury i historii, zarażająca swoimi zainteresowaniami dzieci. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko różne drogi do ich osiągnięcia.
Dziennikarka, socjolog. Pisanie to moja pasja i sposób na wyrażanie siebie. Dzieciaki fascynują mnie od dawna.