Strona główna O nas

O nas

Witamy na portalu Dzieciaki z Klasą!

Portal parentingowy Dzieciaki z Klasą powstał z myślą o Rodzicach i ich dzieciach. Jesteśmy ogólnopolskim serwisem internetowym publikującym artykuły związane opieką, zdrowiem oraz wychowaniem dziecka. Nasz serwis to również katalog firm z szeroko pojętą branżą dziecięcą. Portal został uruchomiony w styczniu 2014 roku.

Po co?

Głównym celem portalu Dzieciaki z Klasą jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych, sprawdzonych i przekazanych w przystępny sposób informacji z zakresu rozwoju fizycznego, emocjonalnego, intelektualnego oraz społecznego dziecka. Prezentujemy wyselekcjonowane artykuły, które są tworzone przez redaktorów serwisu we współpracy ze specjalistami z dziedzin związanych z tematyką portalu.

Misja

Cel, który nam przyświeca to niesienie pomocy oraz propagowanie dobrego wychowania dzieci w wieku 0-18 lat. Pragniemy publikować ciekawe inicjatywy, dobre praktyki, nowe oraz innowacyjne sposoby opieki i pielęgnacji dzieci.

Drodzy Rodzice!

To dla Was i z Wami budujemy społeczność Dzieciaki z Klasą dlatego możecie nadsyłać propozycje tematów artykułów oraz komentować zamieszczone informacje.

Wydawcą serwisu jest:
Master4u Maciej Stypka
ul. Obroki 57c/5
40-833 Katowice
NIP 634-232-70-26
Rachunek Bankowy
ING Bank Śląski S.A. 67 1050 1214 1000 0091 1088 0557
Napisz do nas: kontakt(at)dzieciakizklasa.pl

Pozdrawiamy
Zespół Dzieciaki z Klasą!