Strona główna POLECANE Family Days w Warszawie i Lublinie

Family Days w Warszawie i Lublinie

Family Days w Warszawie i Lublinie

Tych, którzy planują potomstwo i tych, którzy szukają nowych marek i usług dla swoich dzieci i są ciekawi nowości, zapraszamy na targi dziecięce Warsaw Family Days i Lublin Family Days. Portal Dzieciaki z Klasą objął wydarzenie patronatem medialnym.

Dla kogo są Family Days?

Targi dziecięce Warsaw Family Days i Lublin Family Days skierowane są do rodziców noworodków i dzieci do 10 roku życia oraz kobiet w ciąży i osób planujących założenie rodziny. Targi odbędą się 29-30 sierpnia w stolicy a 26-27 września w Lublinie.

Dwudniowe wydarzenie rodzinne – dla rodziców i dla dzieci

Family Days to okazja nie tylko do udanych zakupów, ponieważ podczas targów szeroka gama produktów z ponad 300 marek zostanie zaprezentowana na ponad 100 stoiskach, ale też czas świetnej zabawy i atrakcji dla dzieci oraz okazja do zdobycia odpowiedzi na pytania, które nurtują młodych rodziców. Bowiem podczas Family Days dorośli będą mogli w specjalnie przygotowanej strefie medycznej skorzystać z porad i konsultacji lekarskich. Nie zabraknie też wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych dla mam o tematyce najczęstszych problemów rodziców.

Targi dziecięce z pierwszą w Polsce strefą rabatów

Na tym nie koniec. Podczas targów dziecięcych Family Days 2015 rodzice będą mogli dokonać zakupów w wyjątkowo korzystnych cenach, ponieważ każdy wystawca zobligowany jest do zaprezentowania przynajmniej jednego produktu lub usługi po rabacie.

– Informację o produktach w specjalnej ofercie będziemy udostępniać na stronie wydarzenia, na facebooku oraz na specjalnych kuponach rabatowych, które każda Uczestniczka otrzyma wraz z wejściem na targi lub po wydrukowaniu strony z rabatami z współpracujących z targami magazynów – mówi Paulina Pawlikowska, koordynator targów.

Zapraszamy na Family Days 2015!

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz